KONA • pagan songs from North Ossetia 2013
İnternette İlk!!!

 • KONA • 
Pagan songs from North Ossetia

(Kona Müzik Topluluğu)
(Kuzey Osetya Pagan Şarkıları)
Benzersiz bir topluluk "ӃONA" 

Kona müzik topluluğuyla siz dinleyiciler, Ortaçağ Osetya'sına gizemli bir yolculuk yapacaksınız. Gözlerinizi kapadığınızda eski bir Oset evinde, eski şarkıları ve Nart efsanelerini dinlemek için gürül gürül yanan bir ocağın etrafında toplanan meraklı kalabalıktan birine dönüşeceksiniz. Bir melodiyi bile kaçırmamak için nefesinizi tutacaksınız.

Bu topluluk eşsizdir.Onlar yüzyıllar önce söylenen şarkıları günümüze taşıdılar. Onlar, İskit-Sarmat'ların günümüz dünyasına uzanan Pagan müzik geleneğini devam ettiriyorlar. Kendinizi onların melodilerinin sihirli gücüne bırakın...


Tracklist:

1.Нартыхты Сосойы зарæг 03:20
2.Нарон цагъд 02:05
3.Чындзыты кафт 02:45
4.Уастырджийы куывд 02:14
5.Уациллайы куывд 01:58
6.Ханты цагъд 03:18
7.Куырттатаг хонгæ 09:13
8.Алай 03:16
9.Куыцыччы кадæг 06:32
10.Кæстæйрæгтæ 02:49

released 05 August 2013
Sample-Örnek video


Sunulan formatlar hakkında:

AAC: AAC Formatı Nokia, Sony, Apple gibi telefon üretici firmaların telefonlarında kullandığı bir müzik formatıdır. 
ALAC: (Apple Lossless Audio Codec)  apple'ın ses dosyalarını kayıpsız olarak sıkıştırmak için geliştirdiği bir format. müzik cdlerini hiç bir data kaybı olmadan yaklaşık yarı yarıya sıkıştırabiliyor. ipod ve iphone'de en yüksek ses kalitesi ile ancak bu formatta müzik dinleyebilirsiniz.
FLAC: En yüksek kalitedeki ses formatıdır. CD'deki kadar kaliteli ses verir. Mp3, AAC formatlarında olduğu gibi ses kaybı olmaz. Gerçekten müzik dinlediğinizi hissettiren bir formattır. Ama büyük boyuttadır. 


Mp3 256kbps
Mp3 320kbps
AAC
ALAC
FLAC

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder